QA Engineer

Fully Remote

O nas:

    Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych dla lotnictwa. Rozwijamy, utrzymujemy i tworzymy nowe produkty dla naszych klientów. Powiększamy zespół. Wprowadzamy zwinne techniki wytwarzania oprogramowania.

    Szukamy:

    QA Inżyniera z doświadczeniem wystarczającym do samodzielnej pracy, biegłego w automatyzacji testów FE i BE w Javie, który dołączy do zespołu developerskiego.

    Używamy:

    • Spring
    • Selenide
    • JUnit Jupiter
    • Maven
    • Docker
    • Gitlab CI
    • Allure

    Oferujemy:

    • Kontrakt B2B (16 000 – 20 000 PLN + VAT) lub UoP (13 500 – 16 500 PLN Brutto), Ty wybierasz,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy zdalnej,
    • Mac, Windows czy Linux – możesz wybrać sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom,
    • Siłownia z Multisportem, muzyka ze Spotify,
    • Ścisłą współpracę w zespole DEV,
    • Pair programming,
    • Code Review,
    • Udział w wyborze rozwiązań i technologii.

    Obowiązki:

    • Tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie frameworku do testów automatycznych,
    • Stałe i ciągłe podnoszenie jakości w procesie wytwarzania oprogramowania, w szczególności:
      • praca z wymaganiami, określanie kryteriów akceptacji,
      • planowanie i wycena zadań,
      • proponowanie i wdrażanie planu automatyzacji dla nowych funkcjonalności,
      • testy manualne dla nowych funkcjonalności.

    Proces rekrutacyjny:

    • Krótka wideo rozmowa z naszym QA’em. (~20 min),
    • Małe zadanie techniczne, w którym zrobisz coś od zera,
    • Review rozwiązania, rozmowa z QA’em i DEV (~30-45 min),
    • Szybki feedback i decyzja.